9 lat doświadczenia
czyni nas najlepszymi na rynku

LUMENMAX

jest producentem (OEM) i dostawcą najwyższej jakości produktów opartych na technologii LED. Spółka LUMENMAX Polska Sp. z o. o. jest firmą opartą wyłącznie na polskim kapitale, zarejestrowaną i odprowadzającą podatki na terytorium Polski. Zastrzeżony znak towarowy LUMENMAX jest rozpoznawalny na rynku od roku 2009. Wytyczając trendy w środowisku branżowym, w ciągu ostatnich pięciu lat wprowadziliśmy na rynek europejski wiele nowatorskich typów opraw oświetleniowych i źródeł światła LED, pozyskując tysiące stałych klientów. Portfel stałych odbiorców i zwolenników marki rośnie w imponującym tempie. Naszym motto jest synergia wysokiej skuteczności świetlnej, niskiej ceny i długiej żywotności naszych produktów.Jakość i obsługa klienta

Stawiamy na najlepszą możliwą jakość obsługi klienta, zapewniamy wsparcie i serwis 'posprzedażowy'. Oferujemy najlepszy w U.E. wskaźnik jakościowo-cenowy źródeł światła LED, proponujemy wiele rozwiązań, których próżno szukać u innych dostawców. Systematycznie poszerzamy ofertę, pozostajemy jednak wierni kierunkowi który wytyczyliśmy na początku działalności: LUMENMAX jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wąskim spektrum produktowym, stawiającym na najnowocześniejsze i najbardziej wydajne rozwiązania technologii LED. Czynnikiem regulującym nasze ceny jest aktualna cena markowych podzespołów. Gwarantujemy stabilność jakości i wysoką powtarzalność, w roku 2010 wskaźnik wadliwości naszych produktów nie przekroczył ogółem 1%!


W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstw wchodzących w skład GRUPY LUMENMAX podjęta została decyzja o kierunku ekspansji handlowej: są nim rynki Unii Europejskiej. Poszukiwanie i selekcja partnerów oraz autoryzowanych dystrybutorów trwa!

 • 2009

  Powstanie towarowego znaku handlowego Lumenmax
 • 2010

  Powstaje Lumenmax Polska
 • 2011

  Rozszerzenie działalności na kraje UE
 • 2010

  Zastrzeżony znak towarowy Lumenmax na terenie RP
 • 2012

  Zastrzeżony znak towarowy na terenie UE